Canlı Satranç Oyna – Chess Moon

 Kardeş sitemiz ChessMoon www.chessmoon.com 4. yaşını kutluyor. Daha önce www.canlioyun.net üzerinde hazır bir paket uygulama ile bu hizmeti veren site son dört yıldır. Türk mühendislerinin geliştirmiş olduğu altyapı üzerinde hizmet vermektedir. 

Kısaca siteyi tanımak gerekirse; 

Site üzerinde turnuva oluşturabilirsiniz. Bu kısımda oldukça detaylı Turnuva seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi İsviçre sistemini desteklemesidir. Sistem otomatik olarak eşlendirmeleri yapmaktadır. Bu sayede yıldırım turnuvaları düzenlemek mümkün olmaktadır. Arada ödüllü turnuvalarımızda bulunmaktadır. 

Sitede bulabileceklerinizden bir diğeri de Çılgın Satranç (CrazyHouse) ve Fischer Chess (Chess960) oynanabilmesidir. Bunlar satrançtan türetilmiş olan zevkli oyunlardır. Özellikle Çılgın Satranç oynamaktan hoşlanan bir topluluğa sahibiz. 

Site üzerinde aynı zamanda Satranç Dersi verme şansı bulunmaktadır. 

İlk kurulduğumuzdan itibaren sanal ortamda satranç ligleri düzenliyoruz. Şuan 12. sezon maçlarımız oynanacaktır. Lig A ve B olmak üzere iki kategoride oynanmaktadır. Burada liglerimizin kısa bir tanıtımına ulaşabilirsiniz

Facebook üzerinden de sitemizi kullanma şansı bulunmaktadır. Facebook üzerinden  https://apps.facebook.com/chessmoon/ bu adresten de üye olabilirsiniz.

Şuan 25 bin Türk, 5 bin yabancı ülkelerden gelen üyemize hizmet veriyoruz. 

Sitede tamamen ücretsiz olarak satranç oynayabilirsiniz. Ancak üç ay sonrasında puanlı maç oynayabilmek için cüzi bir ücret karşılığında paralı üyeliğe geçmek gerekmektedir.

Tüm satranca gönül veren arkadaşları bekliyoruz…

İyi eğlenceler diliyoruz…

 

2 comments on “Canlı Satranç Oyna – Chess Moon
  1. CHAH dedi ki:

    GIRISIIIUEYELIK

  2. ılsu dedi ki:

    cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir