2010 Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Başlıyor

İş Bankası’nın desteğiyle bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği için geri sayım başladı.

Minik satranç oyuncuları, 23-27 Haziran 2010 tarihleri arasında Türkiye İş Bankası Minikler Satranç şenliğinde ustalıklarını gösterecekler.

İstanbul içinden ve dışından yaklaşık 700 minik oyuncunun yarışacağı şampiyona, İş Bankası Çamlıca Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek. Beş gün sürecek şenlik boyunca, hem oyuncular hem de aileleri zorlu ama bir o kadar da keyifli bir rekabeti yaşarken eğlencenin de tadına varacaklar.

Satranç dolu sıcak tatil günleri; eğitici, eğlendirici ve kültürel etkinliklerle daha da renklenecek. Genç yaşta satranç sporuna gönül verenlerin katılımlarıyla gerçekleşecek olan şenlikte, İş Bankası ve Türkiye Satranç Federasyonu her hamlede oyunculara destek verirken, onların başarılarıyla gururlanmanın da hazzına varacaklar. Şenlik sonunda her oyuncu madalya sevinci yaşayacak. İş Bankası ve Türkiye Satranç Federasyonu şenlik boyunca tüm oyunculara başarılar diler.

Tüm detaylar için yönergeyi inceleyiniz.

Turnuva Sayfası

Online Turnuva Kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir