Keşan'da satranç turnuvası

Güncel Forumlar Duyuru Keşan'da satranç turnuvası

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1461
   Satranç Dünyası
   Anahtar yönetici

   Keşan Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında 15 – 20 Ağustos 2016 tarihleri arasında bu yıl 14’üncüsü yapılacak toplamda 25 bin TL ödüllü uluslar arası satranç turnuvası gerçekleştirecek.

   Keşan Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak turnuva; Keşan Belediye Başkanlığı, Türkiye Satranç Federasyonu ve Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilecek.
   Yabancı sporcuların katılımına da açık turnuvada Türk sporcular başvurularını, 12 Ağustos 2016 Cuma günü saat 19.00’a kadar http://kesanopen.tsf.org.tr adresinden yapabilecek. Yabancı sporcular ise katılım taleplerini mail yolu ile organizasyona iletecekler.
   Turnuvaya katılım payı olan 60 TL’yi, organizasyon tarafından davet edilen sporcular ile engelli ve Keşan’da ikamet eden sporcular ödemeyecek.
   Satranç turnuvasıyla ilgili kayıt ve diğer bilgiler için turnuvanın direktörü olan İlker Sarıtekin’e 0 542 848 90 78 ve 0 530 770 65 22 numaralı telefonlardan ulaşılabiliniyor.
   Birinciye kupa ve ilk üçe girecek olanların madalya ile de ödüllendirileceği turnuvada toplamda 25 bin TL para ödülü verilecek.

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.