bomoonlight.ru/flash/ithink

Forumlar Zeka Oyunları Zeka Soruları bomoonlight.ru/flash/ithink

Bu konu 1 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Deniz Arslan tarafından 3 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #1406

  Deniz Arslan
  Katılımcı

  linkteki oyun bence en az satranç kadar eğlenceli. tabi iyi skorlar yapınca 🙂
  ama, nedense çok bilinmiyor. skor tahtasında 3 4 kişi görülebilir ama aslında 2 kişi var. ben ve diğer şahıs- Golan. yani bence.. sizler de bir oynayın, stres atın. Denemenizi tavsiye ederim.
  yalnızca bomoonlight.ru adresinde de farklı tarzda müzikler var. belki onlar da ilginizi çeker.
  iyi günler/iyi akşamlar

 • #1431

  Deniz Arslan
  Katılımcı

  biraz oyunun nasıl oynandığından bahsedeyim, baktım ki kenarda bi yerde yazmıyormuş linkte.
  amaç sistemin önceden belirlediği topların/ yuvarlakların renk ve sırasını doğru bulabilmek. 6 hakkımız var. Her denediğimizde diğer hakka geçmek ve denediğimizden fikir sahibi olabilmek için, yaptıktan sonra sağdaki ok işaretine basmalıyız. solunda ise, siyah veya beyaz yuvarlaklar çıkar. Siyah yuvarlak, denediğimiz o 4 renkten birinin hem yeri hem de rengi doğru demektir. Beyaz yuvarlak, sadece rengi doğru, ancak başka yerde olmalı.

  Mesela, ilk yaptık. Soldan sağa; sarı, sarı, mavi, kırmızı. ok işaretine bastık. solunda yalnızca bir siyah çıktı. Yani, ya sarı ya mavi ya da kırmızıdan biri ,evet yalnızca biri doğru yerde.
  Kırmızı doğruysa, aradığımız sıralamada sarı ve mavi yok. kırmızı ve diğer renklerden var. Tabi, kırmızı doğruysa.. bunu da yaptığımız diğer denemelerden emin olabiliriz. Burada ilk denememizden pek bir şey öğrenemedik, bu yüzden başlangıcı iyi yapmalıyız. Yani, bir sonuç geldiğinde olasılar az olmalı. [ipin ucu :D]
  Kolay gelsin, iyi eğlenceler!

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.